Gruodžio 20 dienos vakare, visi Šateikių vaikų dienos centro vaikai kartu su savo tėveliais bei kitais šeimos nariais, rinkosi Šateikių kultūros centre. Čia vyko Kalėdinė šventė, kuri buvo inicijuota Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio. Tą vakarą savo pasirodymais visus vaikus, tėvelius bei svečius džiugino Jaunimo choras „Žiburys“, naujai susikūręs Kultūros centro šokių kolektyvas. Mūsų Dienos centras taip pat buvo paruošę pasirodymą, kurio metu, vaikai atliko poetinę kompoziciją – „Gyvasis paveikslas“. Taip pat keletas vaikų atliko muzikinius kūrinius.

Žinoma, Kalėdų šventė negalėjo vykti be Kalėdų senelio, kuris atskubėjo šventės pabaigoje. Šiais metais vaikus dovanėlėmis džiugino Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio bei Plungės rajono savivaldybės atstovai, kurie drauge su Kalėdų seneliu išdalino jas vaikams. Šventės metu, dovanėles gavo ne tik Šateikių vaikų dienos centro vaikai bet ir jų šeimų nariai. O savivaldybės padėkos raštais buvo pagerbti ir Šateikių aktyviausieji mokiniai. Po apdovanojimų bei padėkų, visi buvo pakviesti prie stalo.

Nuoširdžiai dėkojame Kalėdinės šventės iniciatoriams bei rėmėjams – Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovams: Seimo nariui Jonui Varkaliui, Merui Audriui Klišoniui, Audriui Misiūnui, Algirdui Pečiuliui, Gintautui Vaitkevičiui ir kitiems.

Taip pat dėkojame savo partneriams iš Šateikių: seniūnijai, kultūros centrui, mokyklai, bendruomenei, bibliotekai, parapijai, jaunimo chorui „Žiburys“.

Labai norime padėkoti ir Plungėje įsikūrusio Vestuvinių bei proginių rūbų salono – „Romantika“ savininkei Ramutei Gotautienei bei pardavėjai Daivai Oželienei, kurios parūpino nuostabias baltas sukneles mūsų vaikų pasirodymui.

Grįžti į albumą