Rugpjūčio pabaigoje Šateikių vaikų dienos centro vaikai lydimi kelionių vadovių, pagal projektą „Veikli, imli, pozityvi šeima“, kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, vyko į Kauną. Lankėmės Neregių muziejuje, kuris įsikūręs Šv. Mykolo Arkangelo bažnyčios rūsyje. Ten vaikai įgijo neįprastos patirties – visiškoje tamsoje reikėjo rasti teisingą kelią ir įveikti muziejaus darbuotojų sukurtas kliūtis. Dauguma išgyveno baimės ir netikrumo jausmus, suprato, koks svarbus yra draugo palaikymas ir kokie laimingi esame, kad galime matyti. Įveikę tamsą, vaikai jautėsi nugalėtojai – atvirai reiškė emocijas apsikabindami draugus, šypsodamiesi ir šokinėdami iš džiaugsmo.

Įpusėjus kelionei, metas sportinei pramogai – apsilankymas batutų parke „Jumpspace“. Vaikai aikčiojo iš nuostabos pamatę 800 kv. m. ploto areną, kurios grindys ir netgi sienos iš batutų, sujungtų į vieną šokinėjimo erdvę. Nuo pačių mažiausių iki vyriausių – visi nepailsdami šokinėjo, atliko salto šuolius ir „nardė“ kempinių baseine. Grįždami užsukome į prekybos centrą „Mega“, kur vaikai turėjo galimybę pamatyti didžiausią ir aukščiausią jūrinį akvariumą Pabaltijo šalyse. Sunku buvo atitraukti akis nuo įmantrių tropikinių žuvų rūšių, tarp kurių buvo net keli rykliai.

Į Šateikius grįžome vėlai vakare, kupini nepaprastų įspūdžių, pavargę, bet linksmi. Jau autobuse pradėjome planuoti kitus užsiėmimus ir laukti rugsėjo, kai reikės sugrįžti į mokyklą, o po pamokų visi mielai bus laukiami Vaikų dienos centre.

Kelionės vadovės Nijolė Daunienė ir Laura Grudikienė

Grįžti į albumą