Prasidedančios vasaros vaikai laukė su nekantrumu, nes į Šateikių vaikų dienos centrą birželio 10 –ąją, atvyko organizacijos Vaiko Vartai Į Mokslą savanoriai Julia, Danielius ir Viktorija. Vaikai svečius pasitiko plačiomis šypsenomis ir apkabinimais, vaikai aprodė Dienos centrą ir papasakojo ką jie čia veikia. Žaidėme susipažinimo žaidimus, kad vieni kitus greičiau pažintume.

Kitą dieną buvo ekskursija po Šateikių parką, bibliotekininkė Margarita pasakojo apie Šateikius, Šateikių dvarą, lipome į Bažnyčios bokštą, ragavome žemaitiškų patiekalų, klausėmės žemaitiškų pasakojimų, bei žaidėme smagius žaidimus;

Kitomis dienomis taip pat smagiai leidome laiką: vykome į Žemaitės memoliarinį muziejų, kur bitininkas-girinikas Juozas pasakojo apie bites ir medų, ragavome medaus, valgėme skanią sriubą, kepėme dešreles, bei žaidėme judrius žaidimus. Svečiai Julia, Danielius ir Viktorija mokė vaikus pinti „Draugystės“ apyrankes, kurias vaikai su malonumu pynė ir dovanojo vieni kitiems, lauke žaidė sportinius žaidimus. Štai ir prabėgo pirmoji savaitė, su nekantrumu laukiame antrosios savaitės !!!!!