Birželio 17 d. prasidėjo vasaros stovykla „Draugystė“. Šios stovyklos tikslas buvo aktyvus, prasmingas, draugiškas vaikų laisvalaikis. Visą savaitę buvo siekiama šio tikslo.

1 diena: Akimirkos iš pirmosios stovyklos dienos, kurios metu kūrėme bendrus piešinius, piešėme vieni kitiems ant rankų, bei smagiai žaidėme.

2 diena: Akimirkos iš antros stovyklos dienos, kurios metu turėjome galimybę prisiminti audimo užsiėmimus. Antrąją stovyklos dieną sulaukėme ypatingų svečių, tai mūsų rėmėjo p. Ernesto C. Raskausko dukra Anie Raskauskas su drauge Carol Hartnett, bei organizacijos iš JAV „Vaiko vartai į mokslą“ kuratorė Daina Čyvienė. Tai buvo labai malonus vizitas, kurio metu vaikai galėjo sužinoti daugiau apie svečią šalį, bei pačias viešnias.

3 diena: Akimirkos iš trečios stovyklos dienos. Aplankėme savo draugus iš Žemaičių Kalvarijos „Vilties vėrinėlius“. Tai buvo gerų emocijų kupina popietė, kurios metu turėjome puikia progą susipažinti su Žemaičių Kalvarija, bei jos istorija. Taip pat mėgavomės nepakartojamu pikniku.

4 diena: Akimirkos iš ketvirtos stovyklos dienos. Ekskursija į Kernavę, kurios metu turėjome galimybę susipažinti su Viduramžių miesteliu, jo istorija. Vaikai patys pabandė padaryti anspaudus ant beržo tošies, bei aplankėme piliakalnius ir archeologijos muziejų.

5 diena: Akimirkos iš penktos stovyklos dienos. Ši diena buvo perpildyta gerų emocijų. Vaikai žaidė įvairiausius žaidimus, dalijosi įspūdžiais apie visa savaite vykusias veiklas. Buvo įteikti stovyklos diplomai, bei džiugiai atsisveikinta.